Skamo-Tec izoliacinės plokštės

 

Išskirtinių techninių duomenų - naujos, nepriekaištingų techninių savybių, praktiškos, konstrukcinės - izoliacinės plokštės židinių, krosnių statybai ir ne tik.
Tai gerokai tobulesnė ir ekonomiškesnė tradicinio SUPER ISOL atmaina. Be to, nuo pastarojo ji skiriasi pagal klasifikaciją. SkamoTec 225 produkcijai SKAMOL/AS gamintojas gavo CE sertifikatą, pagal kurį SkamoTec 225 yra klasifikuojamas kaip A1 produktas, tuo tarpu SUPER ISOL medžiaga pagal klasifikaciją turės tik A2 klasifikaciją.

 

Skaityti daugiau...

 

Super-Isol izoliacinės plokštės

 

SUPER ISOL – kalcio silikato plokštės; Klasifikacija SUPER ISOL - A2, izoliacinės plokštės pramonei, riboto panaudojimo; Maksimali darbinė temperatūra iki 1100°C; Panaudojimas tik kaip papildoma viršutinė izoliacija; Ypatingai lengva medžiaga; Labai žemas šilumos laidumas; Puikus mechaninis atsparumas; Nedidelio svorio, aukštos temperatūros ir gero vientisumo derinys taikytinas pramonės sričių diapazone; Fizinės ir cheminės savybės: Agregatinė būsena/forma - kieta akyta/plokštė; Spalva - pilkai melsva; Ph vertė - 8;

 

Skaityti daugiau...